Про нас

Вітаємо на сторінках нашої майстерні!

 Перш за все хотілося сказати, що назва “Жива майстерня” має подвійне значення. З одного боку живá майстерня, сутність якої полягає в створенні прикрас та оберегів такими, що покликані увібрати в себе усю енергетичну ємність багатовікових невмирущих традицій. З іншого боку – майстерня жи́ва. Жи́ва – енергія життя, його невичерпне джерело, саме життя і його невпинний розвиток.

  Між двох слів нашого логотипу розміщено руну, що візуально нагадує гілочку, що тягнеться вгору. В скандинавській традиції – це руна альгіз, що є могутнім захисним символом і оберегом. Це духовний місточок між світом людей та богів. Цю руну варяги (вікінги) наносили на щити та зброю з метою захисту. У слов’янській традиції  такий саме символ має назву руна мир і має подібне значення – символ Білобога, світового дерева Роду та внутрішнього Я. 

Купити коралі червоні натуральні БерегиняКонцепція проекту “Жива майстерня” побудована на поєднанні атмосфери старожитностей із потребами сучасної людини.

Естетика виробів тяжіє до традиційних декоративно-прикладних прийомів, які втілюються у більш лаконічні форми, вписуючись тим самим в актуальні тенденції.Купити коралі

Прикраси з давніх давен несуть в собі сакральну місію оберега, захисту від зовнішнього негативу.
Створюючи прикраси та ляльки в рамках проекту, майстри прагнуть передати майбутнім власникам гармонію, тепло, світло та любов.

Любов до себе, до пращурів, до неоціненних та неосяжних пластів слов’янської культурної спадщини.

Луньова Ганна – дизайнерка прикрас із натурального каміння, майстриня, засновниця проекту Жива майстерня.

 Багато років виготовляє та ремонтує прикраси в різних техніках, пошановувачка давніх традицій, етнографії та фольклористики.

 

Відтворення та збереження традицій вважає своїм справжнім покликанням.

Крім того, відкрита до експериментів, нових технік, набуття вмінь та навичок.

 Шанувати предків заради квітучого майбутнього нащадків – один із її головних життєвих принципів.

 Ще одне захоплення майстирні – виготовлення інтер’єрних ляльок в українському стилі, мотанок, ляльок-оберегів.

 Милі лялечки здатні підняти настрій та сповнити домівку затишком та справжнім домашнім теплом. 


 Баранська Лідія
– дизайнерка та майстриня плетених і в’язаних прикрас переважно із вовни та  бавовни, щедро декоруючи їх бісером, натуральним камінням, мушлями чи дерев’яними намистинами.

 Виконує роботи на замовлення за прикладом тих прикрас, що вже мають свою власницю, але ніколи не робить копії, адже вважає, що кожне намисто має бути унікальним і тішити лише свою єдину господиню. 

 Майстриня постійно вдосконалюється в своїй творчості, випробовує нові кольорові рішення, матеріали та дизайн своїх виробів.
 
 Крім прикрас також виготовляє дитячі аксесуари та ловці снів. 

 Плетіння називає медитативним процесом, що здатен подарувати гармонію в собі та довкола.